Poradnik Przeprowadzki Część 4

Poradnik cz. 4
Termin przeprowadzki

Zaczynamy oczywiście od ustalenia terminu przeprowadzki. Możemy wybrać dzień powszedni albo weekend. Jeśli chodzi o weekend, to raczej skoncentrujmy się na sobocie, gdyż przeprowadzka w niedzielę lub dzień świąteczny (cena może wzrosnąć nawet o 100%). Przeprowadzka z WIKI transport prywatny cena zostaje bez zmian bez względu czy jest to niedziela lub dzień świąteczny.
Termin sobotni z uwagi na jego „atrakcyjność” trzeba rezerwować ze znacznym wyprzedzeniem, najlepiej około dwóch tygodni wcześniej. Znacznie łatwiej zarezerwować termin w dzień powszedni, jednak wtedy musimy wziąć kilka godzin wolnego z pracy, a przy większych przeprowadzkach nawet cały dzień.

Wybierając godzinę przeprowadzki należy wziąć pod uwagę przewidywany czas jej trwania. W oszacowaniu czasu trwania całej przeprowadzki pomożemy Państwu podczas rozmowy telefonicznej.

Najlepsza pora na rozpoczęcie przeprowadzki to godziny ranne – 8: 00 bądź 9: 00, zwłaszcza, jeśli mieszkamy w bloku. Zaczynając około godziny 9: 00 unikniemy porannego korka na klatce schodowej, trudności ze złapaniem windy i może nawet kłótni ze spieszącymi się do pracy sąsiadami:-). Pod blokiem znacznie też łatwiej o miejsce do zaparkowani samochodu, gdy większość mieszkańców wyjedzie do pracy.
Zaczynając przeprowadzkę rano, mamy pewność, że nawet przy pewnym „poślizgu” zdołamy wszystko doprowadzić do końca tego samego dnia.

Jest to ostatnia część poradnika Przeprowadzki transportprywatny.com.pl. Mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z niego i chodź jedna z tych porad przyda się podczas przeprowadzki.
Zapraszamy
PRZEPROWADZKI – TAXI BAGAŻOWE – PRZEWÓZ RZECZY – TRANSPORT WIKI
www.transportprywatny.com.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s